Kontaktinformation

Apirosport Sweden AB                                             Apirosport Sweden AB     
Florettgatan 16                                                          Fredsforsstigen 22-24
254 67 Helsingborg                                                   168 66 Bromma
Telefon: 042-285850
E-post: info@apirosport.se

 

Huvudkontor Helsingborg

Magnus Wall Kent Lorentzon Andreas Skog
CEO Key Account Manager Logistics Manager
magnus.wall@apirosport.se kent.lorentzon@apirosport.se andreas.skog@apirosport.se
+46 (0)733540081 +46 (0)702790239

 

Claes Olsen Rasmus Larsson Fredrik Tunemalm
Warehouse Service Service Manager
claes.olsen@apirosport.se    rasmus.larsson@apirosport.se fredrik.tunemalm@apirosport.se
+46 (0)733540083 +46 (0)703776263 +46 (0)703771395

 

Jennifer Ohlén Nahid Atabaki
Back Office Support Ekonomi
jennifer.ohlen@apirosport.se nahid.atabaki@apirosport.se
 +46 (0)725008901 +46 (0)703777959

 

Stockholm

Kåre Kåreceus David Munther Benjamin Nilsson
Service Stockholm Service Stockholm Service Stockholm
kåre.kåreceus@apirosport.se david.munther@apirosport.se benjamin.nilsson@apirosport.se
+46 (0)703687136 +46 (0)707687130 +46 (0)725008903

 

Fredrik Cederlöf
Sales Stockholm
fredrik.cederlof@apirosport.se
+46 (0)725008902

 

 

 

Kontaktformulär

Fyll i uppgifter så kontaktar vi er så snabbt vi kan.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande